Menu
Your Cart

Tenda PoE30G-AT 2Port Gigabit PoE Enjektörü

Tenda PoE30G-AT 2Port Gigabit PoE Enjektörü
Tenda PoE30G-AT 2Port Gigabit PoE Enjektörü

Tenda PoE30G-AT 2Port Gigabit PoE Enjektörü Özellikleri

802.3 standardına tamamıyla uygun Tenda PoE30G-AT, bir IEEE802.3 AT Gigabit PoE enjektördür. Ethernet kablosuyla güç aktarımı gerçekleştirir. Maksimum iletim mesafesi 100 metreye kadar çıkabilir. PoE enjektör iki Ethernet gigabit veri portuna ve veri-güç kombinasyonundan oluşan çıkış portuna sahiptir. Ayrıca kablosuz AP, VoIP telefon ve web kamerası gibi IEEE802.3af/ uyumlu PoE güç uygulamalarında da kullanılabilir. Ethernet kablosunun güç kaynağı, sistem güvenilirliği ve geleneksel güç nakil şebekesi sağlamanın yanı sıra elektrik kablolarının yerleştirilme düzenini de basitleştirir.

Temel Özellikler

  • PoE portları IEEE802.3at ve IEEE802.3af standardını destekler.
  • Gigabit porta sahiptir, ışık hızında transfer performansı sunar, tek bir portun maksimum transfer hızı 30W'ye kadar çıkabilir.
  • Standart 5e ve 6 kategorilerinde Ethernet kablosu için güç mesafesi 100 metreye kadar çıkabilir.
  • Tak çalıştır özelliktedir. Konfigürasyon gerektirmez.

Tenda PoE30G-AT PoE Enjektör

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
$27,57
  • Stok Durumu: STOKTA VAR
  • Model: 18623
WhatsApp Destek Hattı
Elektrospot'un gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.