Menu
Your Cart

Fiber Optik Ağ Ürünleri

Kategori Sayfası

Fiber Optik Ağ Ürünleri
Model: 19388
Fiber 1 Hat Adaptör (Fiber 1 Line Adaptör) Özellikleri Tanım : Fiber 1 Hat Adaptör (Fiber 1 Line Adaptör) Hassasiyet : ? 0.2 dB (tipik değişim) (1000 kez tak çıkar) Dönüş Kaybı (Return Loss) : ? 50 dB Konnektör Tipi : SC/PC - SC/PC Kayıp Değeri : 0.2 / 0.1 dB Çıkarıp/Takma Değişimi : ±..
$0,12
Model: 19387
Fiber 2 Hat Adaptör (Fiber 2 Line Adaptör) Özellikleri Tanım : Fiber 2 Hat Adaptör (Fiber 2 Line Adaptör) Hassasiyet : ? 0.2 dB (tipik değişim) (1000 kez tak çıkar) Dönüş Kaybı (Return Loss) : ? 50 dB Konnektör Tipi : SC/PC - SC/PC Tipik Ekleme Kaybı (Insertion Loss) : ? 0.2 dB Kablo T..
$0,29
Model: 19386
Powermaster 1000 Metre Fiber Kablo 2 Hat Lszh (2 Hat Fiber) Özellikleri İşlev : Fiber Kablo Lif Sayısı : İki hatlı G652D Ölçü : 0.85±0.05 Mm Materyal : PVC Güçlendirici Tabaka : (1100D Polyester iplik)×3)*2 Dış Kaplama Materyal : LSZH (Düşük duman sıfır halojen) Dış Kaplama Çapı : 3...
$102,40
Model: 19390
Fiber Terminal Kutu Kartuş (Terminal Box) Özellikleri Tanım : Fiber Terminal Kutu (Terminal Box) Malzeme : Plastik İşlev :Fiber optik patch panel ve sonlandırma kutuları için fiber kutu kartuş Genel Kullanım : Fiber optik Hava Basıncı :62kPa – 101kPa Çalışma Sıcaklığı : -40 ~ +60 °C ..
$0,82
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Elektrospot'un gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.