Menu
Your Cart

Projeksiyon Kumanda

Projeksiyon Kumanda
Model: 14910
Huayu Universal RC-820J+E Akıllı Projeksiyon + Oto Teyp Kumandası Özellikleri Uyumlu Modeller Universal Projeksiyon + Oto Teyp Kumandası elektrospot.com Kumanda Siparişleri Hakkında; Ürün görselleri temsili olup, gönderilecek kumanda resimdeki ile birebir aynı kumandadır. Kumandalarımı..
$1,98
Model: 24002
Logitech; Kablosuz Sunum Cihazı R400 Özellikleri Tuşları dokunarak bulmak kolaydır. Pürüzsüz hatları sayesinde elinizle harika bir uyum sağlar. İlk slayttan son slayta kadar kontrol sizde olsun. Kırmızı Lazer İşaretçi İzleyicilerinizin tam olarak işaret ettiğiniz noktayı görmeleri kolaylaşır. Ö..
$44,67
Model: 17013
Universal Projeksiyon Kumandası Özellikleri Eşleştirme Nasıl Yapılır? "ON" ve "1" tuşu aynı anda basılır ve kırmızı yanmaya başlayınca bırakılır ardından eşleştirme yapılacak model kodu girilir ve tekrardan "ON" tuşuna basılarak kumandanın hafızasına işlenir. Uyumlu Modeller Universal Projeksiyon..
$2,21
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Elektrospot'un gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.