×
350TL ve ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
FİBER 2 HAT ADAPTÖR (FIBER 2 LINE ADAPTOR)

FİBER 2 HAT ADAPTÖR (FIBER 2 LINE ADAPTOR) 19387

  • Ürün Kodu: 19387
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 10,47TL




Siparişleriniz AYNI GÜN KARGO'ya verilir.Saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoda olacaktır.

Siparişlerinizi hesabım siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınız yok ise sipariş takip linkinden Sipariş numaranız yada email adresiniz ile takip yapabilirsiniz.

Fiber 2 Hat Adaptör (Fiber 2 Line Adaptör) Özellikleri

  • Tanım : Fiber 2 Hat Adaptör (Fiber 2 Line Adaptör)
  • Hassasiyet : ? 0.2 dB (tipik değişim) (1000 kez tak çıkar)
  • Dönüş Kaybı (Return Loss) : ? 50 dB
  • Konnektör Tipi : SC/PC - SC/PC
  • Tipik Ekleme Kaybı (Insertion Loss) : ? 0.2 dB
  • Kablo Tipi : 9/125µ Single Mode
  • İşlev : SC-SC DX SM Adaptör, her iki tarafı SC/PC girişli plastik dupleks single mode fiber optik adaptör türüdür.
  • Düşük ekleme kaybı ve Geri yansıma kaybı
  • Kompakt tasarım
  • Materyal : Plastik
  • Çalışma Sıcaklığı : -40 ~ +80 °C
  • Yüksek hassasiyetli hizalama
  • Renk : Mavi
  • Kaliteli, Uzun ömürlü kullanım
  • CE ve RoHs Belgeli
  • Model : 19387

FİBER 2 HAT ADAPTÖR (FIBER 2 LINE ADAPTOR)

Veri bulunamadı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Benzer Ürünler
FİBER KABLO 2 HAT LSZH 1000M RULO (TWO LINE FIBER)

FİBER KABLO 2 HAT LSZH 1000M RULO (TWO LINE FIBER)

FİBER KABLO 2 HAT LSZH..

2.105,20TL

FİBER 1 HAT ADAPTÖR (FIBER 1 LINE ADAPTOR)

FİBER 1 HAT ADAPTÖR (FIBER 1 LINE ADAPTOR)

FİBER 1 HAT ADAPTÖR..

3,74TL

K5000 FİBER OPTİK KABLO KAYNAK MAKİNESİ

K5000 FİBER OPTİK KABLO KAYNAK MAKİNESİ

Powermaster K-5000 Fiber Optik Kabl..

22.754,86TL

FİBER KABLO 1 HAT LSZH 1000M RULO (ONE LINE FIBER)

FİBER KABLO 1 HAT LSZH 1000M RULO (ONE LINE FIBER)

Powermaster 1000 Metre Fiber Kablo ..

1.710,82TL


WhatsApp Destek Hatti