Menu
Your Cart

SUNLINE SL-703 10 W ŞARJLI PİLLİ SİLİKON TABANCASI

SUNLINE SL-703 10 W ŞARJLI PİLLİ SİLİKON TABANCASI
SUNLINE SL-703 10 W ŞARJLI PİLLİ SİLİKON TABANCASI

Sunline SL-703 10W Silikon Tabancası Özellikleri

Özellikle dış mekanlarda kablosuz kullanım özelliği sayesinde yapıştırma işlemlerini daha kolay hale getirir. AC kablo karmaşasını ortadan kaldıran ve elektrik ihtiyacından uzak oluşu ile Sunline 10 W Şarjlı Silikon Tabancası kompakt bir yapıya sahiptir.


Hızlı Isınma

Son teknoloji ile tasarlanan kablosuz sıcak silikon tabancaları ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı. Sunline 10 W Şarjlı Silikon Tabancası elektrik, elektronik, kozmetik, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi birçok sektörde tercih edilmektedir. Sahip olduğu PTC seramik ısıtıcı sayesinde, elektriği iki plakaya temas ederek alır ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 4 dakika içinde yeterli ısıya ulaşır.


On/ Off Düğmesi

Hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliği bulunan sıcak silikon tabancasının üzerindeki aç/kapa düğmesi ile enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Çalışmaya ara verdiğiniz zaman gövdeye monteli bekleme standı ve taban stant özelliği sayesinde tabancayı güvenle masaya bırakabilirsiniz.


Uzun Ömürlü

Darbeye dayanıklı malzeme ile tasarlanan Sunline silikon tabancası uzun süre kullanılabilmektedir. İsterseniz bir sehpanın camını sabitleyebilir, dolapların kapağına sesi kesmesi için mercimek büyüklüğünde sıkabilir veya elektronik devre kartlarını izole edebilirsiniz. Silikon tabancasını; ahşap, metal, plastik (PVC vs.) maddeler üzerinde kullanabilirsiniz. Kaymaz yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz özelliklerine sahiptir. Hediyelik ve süs eşya yapımında; maket ve oyuncak imalatı, bazı aletlerin devrelerinde elektriği yalıtmak için veya küçük cam sigortalarını korumakta; kumaş, deri, sentetik maddeler, karton, gevşek halıları, çerçeveleri sabitlemede; kablo sabitlemede; yapma çiçek gibi birçok alanda ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.

 
Kullanım Alanları
  • Ahşap, metal, plastik pvc maddeleri üzerinde kullanılabilir.
  • Bazı aletlerin devrelerinde elektriği yalıtmak için veya küçük cam sigortalarını korumak için
  • Kumaş, deri, sentetik maddeler, karton, gevşek halıları sabitleme
  • Kablo sabitleme
  • Çerçeve sabitleme
  • Hediyelik ve süs eşya yapımı
  • Maket ve oyuncak imalatı yapma çiçek gibi birçok alanda ev ve iş yerlerinde kullanılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
$20,17
  • Stok Durumu: STOKTA VAR
  • Model: 16854
WhatsApp Destek Hattı
Elektrospot'un gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.