Taşıma ve Teslimat Şartları

Taşıma ücreti ödeyecekmiyim?

Elekrospot üzerinden almış olduğunuz  350 TL üzerindeki alışverişler için Elektrospot sizden kargo ücreti almamaktadır.  Bu tutarın altındaki alışverişler için almış olduğunuz ürüne ek olarak 22.50 TL kargo taşıma ücreti almaktadır. 

Pazartesi ve cuma  günleri arasında, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Haftasonu ve saat 15:00'den sonra verilen siparişler ertesi ilk iş günü kargoya verilir.

Verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim?


Siparişlerinizi , tedarik durumunu  üyelik bilgileriniz ile sağ kolonda bulunan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin  tedarik edilmesi aşamasında Sipariş durumunuz ‘’İşleme Alındı’’ olarak gözükecektir. Siparişiniz Kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı E-Mail adresinize Kargo takip bilgileri ile bildirilmektedir.

Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim ?

Siparişinizin gecikmesi durumunda Müşteri Hizmetleri Bölümümüzü 0216 379 91 67 nolu telefondan  arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı dönüş için info@elektrospot.com adresinden mail atarak da bilgi alabilmektesiniz.

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?

Siparişlerim sayfamızdan siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Teslimatınız kargoya verildiğinde, sistemimiz İşleme Alındı / kargoya Teslim Edildi şeklinde  bilgilendirme e-posta'larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.